Projelerimiz

Red Bull Warm Up

Red Bull Warm Up

Red Bull markasının bağımsız müzisyenler ile yapmış olduğu Warm Up projesinin prodüksiyonunu ve kurgusunu gerçekleştirdik. Altı müzik grubu ve müzisyen ile İstanbul içinde ve dışında proje konseptine bağlı olarak performans çekimleri gerçekleştirdik ve videoları Red Bull markasının hedef kitlesi ile buluşturduk.
Groovypedia Fiat 500 Sessions

Groovypedia Fiat 500 Sessions

Fiat’ın gençleri hedefleyen spor modeli 500 S için dinamik, hayatı seven, bağımsız yaşamayı seven bir konsepti baz aldık ve bu konsepte uygun bir müzik grubu ile dış mekan performans çekimleri gerçekleştirdik.
Fizy Rap Sessions

Fizy Rap Sessions

Türkiye’nin müzik platformu Fizy ile etkileşimi en yüksek müzik türü olan Rap için hedef kitleye uygun Fizy sponsorluğunda “Rap Sessions” projesini hayata geçirdik ve Fizy markası için  rap müzisyenleri ile performans çekimleri gerçekleştirdik.
Qatar Airways

Qatar Airways

Groovypedia Road Show programımızın sponsor markalarından biri olan Qatar Airways için Güneydoğu Asya seyahati yaptık. 1,5 ay süren projemizde Endonezya, Malezya, Singapur ve Tayland ülkelerindeki müzisyenler ile canlı performanslar gerçekleştirdik. Ayrıca gitmiş olduğumuz ülkelerin tarihi ve kültürel özelliklerini anlatan videolar ürettik.
Hürriyet Web Tv

Hürriyet Web Tv

Hürriyet Web Tv için Türkiye’nin ünlü ve bağımsız müzik gruplarını stüdyomuzda konuk ettik. Bir sene boyunca süren projemizde 80’den fazla müzik video içeriği ürettik.
Roland

Roland

City of Sound projemizin sponsoru Roland markası için şehrin farklı ve güzel yerlerinde müzik grupları ve müzisyenler ile canlı performans çekimleri gerçekleştirdik.
League of Legends

League of Legends

Dünyanın en çok oynanan oyunlarından biri olan “League of Legends” ile “Groovypedia” işbirliği sonucu yeni Ekko karakterinin seslendirmesi için Beta ile çalıştık.

Çalıştığımız Markalar